Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOtomobil Yağ Filtreleri

Otomotiv Yağları Citroen Xsara Yağ Filtresi 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3

iyi kalite Kabin Kabin Filtresi satış için
iyi kalite Kabin Kabin Filtresi satış için
Very professional supplier, work with you very effective, you always can accurate and timely answer to my questiones, totaly meet my standard!

—— Natalia

The first time work with you, good quality and competitive price, next week will make bigger order with you.

—— Aleksey

The samples are received, installed in car, everything is well. Please arrange mass production for next order. Thanks.

—— Shally

Ben sohbet şimdi

Otomotiv Yağları Citroen Xsara Yağ Filtresi 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3

Çin Otomotiv Yağları Citroen Xsara Yağ Filtresi 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 Tedarikçi
Otomotiv Yağları Citroen Xsara Yağ Filtresi 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 Tedarikçi Otomotiv Yağları Citroen Xsara Yağ Filtresi 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 Tedarikçi

Büyük resim :  Otomotiv Yağları Citroen Xsara Yağ Filtresi 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: AM-TIMES
Sertifika: ISO/TS16949
Model numarası: 1109CL, 1109.CL

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: please contact us to get lastest price
Ambalaj bilgileri: özelleştirme paketi
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 100.000 adet/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Türü: yağ filtresi Araç Marka: PEUGEOT CITROEN
HAYIR OE.: 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Zl 1109Z2 1109X3 Menşe yeri: Guangdong, Çin
Garanti: 60000 Miles veya 2 yıl Hizmet: OEM / ODM
Uygulama: Citroen Xsara C2 C3 C4 C5 Peugeot 307 206 İş türü: toptan ve perakende

Otomobil Yağ Filtresi 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 for Citroen Xsara C2 C3 C4 C5 Peugeot 307

Ürün özellikleri

Otomobil Yağ Filtresi 1109CL 1109.CK 1109AH 1109.CL 1109AJ 1109Z1 1109Z2 1109X3 for Citroen Xsara C2 C3 C4 C5 Peugeot 307
Tür: Otomobil Yağı Filtresi
Şartname: Dış Çap: 65 mm
İç Çap: 24 mm
Yükseklik: 69 mm
Çapraz Referans NO .:

ASHIKA 10ECO060
BOSCH 1457429249
BOSCH P9249
TEMİZ FİLTRE ML1733
TEMİZ FİLTRE ML1724
COOPERS G1656
COOPERS G1585
COOPERS G1647
COOPERSFIAAM FILTERS FA5747AECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA5709ECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA5774ECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA5747ECO
CROSLAND 2281
CROSLAND 2273
CROSLAND 2303
FILTRON OE673
HENGST FILTER E44HD110
JAPANPARTS FOECO060
MAHLE FILTER OX339 / 2D
MAHLE FILTER OX339 / 2DECO
MANN-FILTER HU711 / 51x
MANN-FILTER HU711 / 5x
MECAFILTER ELH4335
MECAFILTER ELH4357
MECAFILTER I06
PBR AC-8080
PBR AC-8052
PBR AC-8071
PURFLUX L337
PURFLUX L358A
PURFLUX L358
PURFLUX L372
QUINTON HASELL WL7413
SOFIMA S5060PE
SogefiPro FA5709ECO
SogefiPro FA5747ECO
SogefiPro FA5774ECO
TECNOCAR OP251A
TECNOCAR OP247
TECNOCAR OP251
TECNOCAR OP266
UFI 25057
UFI 2505700
UFI 2506000
UNIPART GFE552
UNIPART GFE613
UNIPART GFE585
VALEO 586500
VALEO 586503
WIX FİLTRE WL7413
BMW 11427622446
BMW 11427557012
FIAT 9467558380
FIAT 9662282580
FIAT 9467521180
FORD 6G9Q6744AA
FORD 6C1Q6744BA
FORD 6C1Q6744AA
FORD 3M5Q6744AA
FORD 1727561
FORD 1717510
FORD 1427846
FORD 1427824
FORD 1373069
FORD 1303476
FORD 6G9Q6744AB
LANCER BOSS LR030778
LANCER BOSS LR001247
LANCER BOSS LR004459
PEUGEOT 9467645180
PEUGEOT 1109X3
PEUGEOT 1606648480
PEUGEOT 1109Z2
PEUGEOT 1109Z0
PEUGEOT 1109AH
PEUGEOT 1109CL
PEUGEOT 1109X4
PEUGEOT 1109Y9
ROVER LR001247
ROVER LR030778
ROVER LR004459
VOLVO 30650798

Uygulama:

CITROEN
CITROEN BERLINGO (MF) 1.4 Hibrit 1360 54 4 MPV 2005-
CITROEN BERLINGO 1.4 1360 55 4 MPV 2009-
CITROEN BERLINGO 1.6 VTi 95 1598 72 4 MPV 2010-
CITROEN BERLINGO Kutu 1.6 VTi 120 1598 88 4 Kutu 2009-
CITROEN BERLINGO Kutu 1.6 VTi 95 1598 72 4 Kutu 2010-
CITROEN C3 II 1.4 VTi 95 1397 70 4 Hatchback 2009-
CITROEN C3 II 1.6 VTi 120 1598 88 4 Hatchback 2009-
CITROEN C3 Picasso 1.4 VTi 95 1397 70 4 MPV 2009-
CITROEN C3 Picasso 1.4 VTi 95 LPG 1397 70 4 MPV 2012-
CITROEN C3 Picasso 1.6 Flex 1587 81 4 MPV 2011-
CITROEN C3 Picasso 1.6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2009-
CITROEN C4 Coupe (LA_) 1.6 THP 150 1598 110 4 Coupe 2008-
CITROEN C4 Coupe (LA_) 1.6 VTi 120 1598 88 4 Coupe 2008-
CITROEN C4 Coupe (LA_) 2.0 16V 1997 100 4 Coupe 2004-
CITROEN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 16V 1598 103 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 16V 1598 110 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 THP 155 1598 115 4 MPV 2010-
CITROEN C4 Grand Picasso I (UA_) 1.6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Grand Picasso II 1.6 THP 155 1598 115 4 MPV 2013-
CITROEN C4 Grand Picasso II 1.6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2013-
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 THP 140 1598 103 4 Hatchback 2008-
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 THP 150 1598 110 4 Hatchback 2008-
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 1598 88 4 Hatchback 2008-
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V 1997 100 4 Hatchback 2004-
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V 1997 103 4 Hatchback 2004-
CITROEN C4 II (B7) 1.4 VTi 95 1397 70 4 Hatchback 2009-
CITROEN C4 II (B7) 1.6 THP 155 1598 115 4 Hatchback 2009-
CITROEN C4 II (B7) 1.6 VTi 120 1598 88 4 Hatchback 2009-
CITROEN C4 II (B7) 2.0 Flex 1997 103 4 Hatchback 2009-
CITROEN C4 PALLAS Salon 1.6 1598 120 4 Salon 2013-
CITROEN C4 PALLAS Salon 2.0 Flex 1997 103 4 Salon 2006-
CITROEN C4 Picasso I (UD_) 1.6 16V 1598 110 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Picasso I (UD_) 1.6 THP 140 1598 103 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Picasso I (UD_) 1.6 THP 155 1598 115 4 MPV 2010-
CITROEN C4 Picasso I (UD_) 1.6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2008-
CITROEN C4 Picasso II 1.6 THP 155 1598 115 4 MPV 2013-
CITROEN C4 Picasso II 1.6 VTi 120 1598 88 4 MPV 2013-
CITROEN C5 III (RD_) 1.6 VTi 120 1598 88 4 Salon 2010-
CITROEN C5 III Ara (TD_) 1.6 VTI 120 1598 88 4 Gayrimenkul 2010-
CITROEN C5 III Ara (TD_) 2.2 HDi 165 2179 120 4 Gayrimenkul 2008-
CITROEN DS3 1.4 VTi 95 1397 70 4 Hatchback 2010-
CITROEN DS3 1.4 VTi 95 LPG 1397 70 4 Hatchback 2012-
CITROEN DS3 1.4 VTi 98 1397 72 4 Hatchback 2009-
CITROEN DS3 1.6 1598 120 4 Hatchback 2012-
CITROEN DS3 1.6 Yarış 1598 149 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS3 1.6 Yarış 1598 152 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS3 1.6 THP 150 1598 110 4 Hatchback 2010-
CITROEN DS3 1.6 THP 155 1598 115 4 Hatchback 2010-
CITROEN DS3 1.6 VTi 120 1598 88 4 Hatchback 2010-
CITROEN DS3 Cabrio 1.6 THP 150 1598 110 4 Dönüştürülebilir 2013-
CITROEN DS3 Cabrio 1.6 THP 155 1598 115 4 Cabrio 2013-
CITROEN DS3 Cabrio 1.6 VTi 120 1598 88 4 Cabrio 2013-
CITROEN DS4 1.6 1598 121 4 Hatchback 2012-
CITROEN DS4 1.6 THP 155 1598 115 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS4 1.6 THP 160 1598 120 4 Hatchback 2012-
CITROEN DS4 1.6 THP 200 1598 147 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS4 1.6 VTi 120 1598 88 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS5 1.6 1598 121 4 Hatchback 2012-
CITROEN DS5 1.6 THP 155 1598 115 4 Hatchback 2011-
CITROEN DS5 1.6 THP 200 1598 147 4 Hatchback 2011-
CITROEN JUMPER Kutu 2.2 HDi 100 2198 74 4 Kutu 2006-
CITROEN JUMPER Kutu 2.2 HDi 110 2198 81 4 Kutu 2011-
CITROEN JUMPER Kutu 2.2 HDi 120 2198 88 4 Kutu 2006-
CITROEN JUMPER Kutu 2.2 HDi 130 2198 96 4 Kutu 2011-
CITROEN JUMPER Kutu 2.2 HDi 150 2198 110 4 Kutu 2011-
CITROEN JUMPER Otobüs 2.2 HDi 100 2198 74 4 Bus 2006-
CITROEN JUMPER Otobüs 2.2 HDi 110 2198 81 4 Bus 2011-
CITROEN JUMPER Otobüs 2.2 HDi 120 2198 88 4 Otobüs 2006-
CITROEN JUMPER Otobüs 2.2 HDi 130 2198 96 4 Otobüs 2011-
CITROEN JUMPER Otobüs 2.2 HDi 150 2198 110 4 Otobüs 2011-
CITROEN JUMPER Platform / Şase 2.2 HDi 100 2198 74 4 Platform / Şasi 2006-
CITROEN JUMPER Platform / Şase 2.2 HDi 110 2198 81 4 Platform / Şasi 2011-
CITROEN JUMPER Platform / Şase 2.2 HDi 120 2198 88 4 Platform / Şasi 2006-
CITROEN JUMPER Platform / Şase 2.2 HDi 130 2198 96 4 Platform / Şasi 2011-
CITROEN JUMPER Platform / Şase 2.2 HDi 150 2198 110 4 Platform / Şase 2011-
FIAT
FIAT DUCATO Kutu (250) 100 Multijet 2,2 D 2198 74 4 Kutu 2006-
FIAT DUCATO Otobüs (250) 100 Multijet 2,2 D 2198 74 4 Otobüs 2006-
FIAT DUCATO Platform / Şasi (250) 100 Multijet 2,2 D 2198 74 4 Platform / Şasiler 2006-
FIAT SCUDO (270_) 2.0 D Multijet 1997 94 4 MPV 2011-
FIAT SCUDO (270_) 2.0 D Multijet 4x4 1997 88 4 MPV 2007-
FIAT SCUDO Kutu (270_) 2.0 D Multijet 1997 94 4 Kutu 2011-
FIAT SCUDO Kutu (270_) 2.0 D Multijet 4x4 1997 88 4 Kutu 2007-
FIAT SCUDO Platform / Şasi (270_) 2.0 D Multijet 1997 120 4 Platform / Şasiler 2010-
FIAT SCUDO Platform / Şasi (270_) 2.0 D Multijet 1997 94 4 Platform / Şase 2011-
FORD
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 1997 120 4 MPV 2010-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 1997 85 4 MPV 2011-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 1997 103 4 MPV 2011-
FORD C-MAX II 2.0 TDCi 1997 100 4 MPV 2011-
FORD ESCAPE II 2.0 TDCi 1997 103 4 Kapalı Arazi Aracı 2013-
FORD ESCAPE II 2.0 TDCi 4x4 1997 103 4 Kapalı Arazi Aracı 2013-
FORD ESCAPE II 2.0 TDCi 4x4 1997 120 4 Kapalı Arazi Aracı 2013-
FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCi 1997 98 4 MPV 2003-2007
FORD FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi 1997 81 4 Hatchback 2008-
FORD FOCUS II Gayrimenkul (DA_) 2.0 TDCi 1997 81 4 Gayrimenkul 2008-
FORD FOCUS II Salon (DA_) 2.0 TDCi 1997 81 4 Salon 2008-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 85 4 Hatchback 2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 103 4 Hatchback 2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 120 4 Hatchback 2011-
FORD FOCUS III 2.0 TDCi 1997 100 4 Hatchback 2011-
FORD FOCUS III Salon 2.0 TDCi 1997 85 4 Salon 2011-
FORD FOCUS III Salon 2.0 TDCi 1997 103 4 Salon 2011-
FORD FOCUS III Salon 2.0 TDCi 1997 120 4 Salon 2011-
FORD FOCUS III Salon 2.0 TDCi 1997 100 4 Salon 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 85 4 Emlak 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 103 4 Emlak 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 120 4 Emlak 2011-
FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi 1997 100 4 Emlak 2011-
FORD GALAXY 2.0 TDCi 1997 120 4 MPV 2010-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 1997 120 4 MPV 2010-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 1997 85 4 MPV 2011-
FORD GRAND C-MAX 2.0 TDCi 1997 103 4 MPV 2011-
FORD TOURNEO CUSTOM Otobüs 2.2 TDCi 2198 92 4 Otobüs 2012-
FORD TOURNEO CUSTOM Otobüs 2.2 TDCi 2198 114 4 Otobüs 2012-
FORD TRANSIT Kutu 2.2 TDCi 2198 74 4 Kutu 2011-
FORD TRANSIT Kutu 2.2 TDCi 2198 92 4 Kutu 2011-
FORD TRANSIT Kutu 2.2 TDCi 2198 81 4 Kutu 2006-
FORD TRANSIT Kutu 2.2 TDCi 2198 103 4 Kutu 2007-
FORD TRANSIT Kutu 2.2 TDCi 2198 85 4 Kutu 2008-
FORD TRANSIT Kutu 2.2 TDCi 4x4 2198 92 4 Kutu 2011-
FORD TRANSIT Kutu 2.2 TDCi [RWD] 2198 74 4 Kutu 2011-
FORD TRANSIT Kutu 2.2 TDCi [RWD] 2198 92 4 Kutu 2011-
FORD TRANSIT Kutu 2.2 TDCi [RWD] 2198 114 4 Kutu 2011-
FORD TRANSIT Kutu 2.4 TDCi 2402 85 4 Kutu 2006-
FORD TRANSIT Kutu 2.4 TDCi 2402 103 4 Kutu 2006-
FORD TRANSIT Kutu 2.4 TDCi 2402 74 4 Kutu 2006-
FORD TRANSIT Kutu 2.4 TDCi 4x4 2402 103 4 Kutu 2006-
FORD TRANSIT Kutu 3.2 TDCi 3199 147 5 Kutu 2007-
FORD TRANSIT Otobüs 2.2 TDCi 2198 74 4 Otobüs 2011-
FORD TRANSIT Otobüs 2.2 TDCi 2198 92 4 Otobüs 2011-
FORD TRANSIT Otobüs 2.2 TDCi 2198 81 4 Otobüs 2006-
FORD TRANSIT Otobüs 2.2 TDCi 2198 103 4 Otobüs 2007-
FORD TRANSIT Otobüs 2.2 TDCi 2198 85 4 Otobüs 2008-
FORD TRANSIT Otobüs 2.2 TDCi [RWD] 2198 74 4 Bus 2011-
FORD TRANSIT Bus 2.2 TDCi [RWD] 2198 92 4 Bus 2011-
FORD TRANSIT Otobüs 2.2 TDCi [RWD] 2198 100 4 Bus 2011-
FORD TRANSIT Otobüs 2.4 TDCi 2402 85 4 Otobüs 2006-
FORD TRANSIT Otobüs 2.4 TDCi 2402 103 4 Otobüs 2006-
FORD TRANSIT Otobüs 2.4 TDCi 2402 74 4 Otobüs 2006-
FORD TRANSIT Otobüs 2.4 TDCi 4x4 2402 103 4 Otobüs 2006-
FORD TRANSIT Otobüs 3.2 TDCi 3199 147 5 Otobüs 2008-
FORD TRANSIT CUSTOM Kutu 2.2 TDCi 2198 92 4 Kutu 2012-
VOLVO C70 II Dönüştürülebilir 2.0 D 1997 100 4 Dönüştürülebilir 2008-
VOLVO S80 II (AS) 2.0 TDi 1997 100 4 Salon 2008-

Garanti: 10.000 km
FOB Limanı: Guangzhou
Paketleme Detayları: Bir çoklu torbadaki filtre paketi başına, daha sonra bir iç kutuya paketlenir, 50 parça bir dış karton içine sıkışır.
Nötr ambalajlama veya talimatlara göre.
Sertifika: ISO9001

Referans OE Numaraları

SAHİP NUMARA SAHİP NUMARA
AC Delco ACO125 FILTRON OE673
Baldwin P7450 FORD 1 373 069
Taslak ADF122102 FORD 1303476
BMW 11 42 7 622 446 FORD 1427 824
BMW 11427557012 FORD 1717 510
BOSCH 1 457 429 249 FORD 1727 561
CITROEN 1109 CK FORD 3M5Q6744AA
CITROEN 1109 CL FORD 6C1Q-6744 AA
CITROEN 1109.AJ FORD 6C1Q6744BA
CITROEN 1109.Z0 FORD 6G9Q-6744 AA
CITROEN 1109X4 FRAM CH9973AECO
CITROEN 1109Z2 FSA EO24070
CITROEN 9467558380 HENGST FILTER E44H D110
FIAT 9467521180 JAGUAR C2S 43999
JAPANPARTS FO-ECO060 ROVER LR001247
MaHle / knecHt OX 339 / 2D ROVER LR004459
MANN HU 711/5 X Ryco R2654P
MANN HU71151X Ryco R2663P
MINI (BMW Tarafından) 11427557012 SAKURA EO 24.070
MITSUBISHI MN 982159 VIC O-007
MITSUBISHI MN 982380 VOLVO 30650798
PEUGEOT 1109 Y9 WESFIL WCO78
PEUGEOT 1109-AH WIX 57512
PEUGEOT 1109X3 WIX WL7413
PEUGEOT 1109Z1 PUROLATOR L15830
PURFLUX L358A REPCO ROF150

Araba Uygulaması

Citroen : Berlingo (Berlingo) , Berlingo (M) , Xsara (N1) , Xsara (N2) , Xsara (N0) , Xsara (N68) , C2 (JM) , C3 (FC) , C4 ) , C5 (RE) , C6 (TD) , C8 (EA, C5 ) , Berlingo (B9) , C4 (UA) , C4 (UD) , C5 (RD / X7) EB) , C-Crosser (EP) , Jumper (250) , Jumper (250) , Jumpy , Jumpy , Nemo , Nemo , C3 (SH) , C4 (B7) , DS3 , DS4 , Jumper (250) , DS5 , C -Elysee , C4 (B73)

Peugeot : 206 (2A / C) , 206 (2D) , 607 (9D, 9U) , Ortak (5F) , Ortak (5) , 206 (2E, K) , 307 (3A, 3C) , 307 (3H) 307 (3B) , 407 ( 6E) , 207 (WV) , 207 (250) , 206 , Bipper (225L) , 3008 , 5008 , Bipper (A) , Uzman (VF3) , Uzman (VF3A, VF3U, VF3X) , Ortak , RCZ , 206 (T3E) , 207 (WK) , 508 , 508 , 208 , 2008 , 301 , 408

Ford : C-Max , Odak (DA) , S-Max (CA1) , Galaxy (WA6) , Mondeo (CA2) , Transit (V347 / 8) , Odaklama (CA5) , Kuga (CBV) , Odak (DAW) C-Max (CB7) , Odak (CB8) , Odak (CB8) , C-Maks (CB7 ) , Geçiş (V347 / 8) , Özel , Özel

Volvo : S40 (MS) , V50 (MW) , S80 (AS, AR) , C30 (M) , C70 (MC) , V70 (BW)

Land Rover : Freelander (L359) , Defender (LD) , Range Rover

Mitsubishi : Outlander (CWW)

Fiat : Ducato (250) , Fiorino (225)

Jaguar : XF (_J05_, CC9)

Neden Bizi Seçmelisiniz

1. Düşük Adedi: Promosyon işinizi çok iyi karşılayabilir.


2. Kabul Edilen OEM: Herhangi bir tasarımınızı üretebiliriz.


3. İyi Hizmet: Müşterileri arkadaş olarak değerlendiriyoruz.


4. İyi Kalite: Biz sıkı kalite kontrol sistemi var. Piyasada iyi bir üne.


5. Hızlı ve Ucuz Teslimat: Nakliyeciden büyük indirime sahibiz (Uzun Vadeli Sözleşme).

İletişim bilgileri
Guangzhou Automotor-Times Co. Ltd

İlgili kişi: Skye

Tel: +8613822177004

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)